Våre ansatte

Våre sju erfarne ansatte er opptatt av tett oppfølgning mot kunder, revisorer, myndigheter og har et godt rykte i bransjen. Velkommen innom oss for en hyggelig regnskapsprat.

Tore Johansen

Daglig leder

T: 48 25 47 18
tore@total-regnskap.no

Ørjan Kulseng-Johansen

Administrativ leder

T: 99 61 32 27
orjan@total-regnskap.no

Nina Olaisen

Regnskapsmedarbeider

T: 48 24 28 87
nina@total-regnskap.no

Karin Selnes

Regnskapsmedarbeider

T: 48 24 91 28
karin@total-regnskap.no

Cecilie Telnes

Regnskapskonsulent

T: 90 87 35 04
cecilie@total-regnskap.no

Anita Rise

Regnskapsmedarbeider

T: 48 25 12 62
anita@total-regnskap.no

Heidi Schotting

Regnskapsmedarbeider

T: 48 25 23 24
heidi@total-regnskap.no